Hakkımızda

Firmamız  1970 yılında % 100 Türk sermayesi ile Bursa ilinde  MERAY TEKSTİL ismi ile 1989 yılında faaliyetine başlamıştır.
Meray Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. kaliteli ürün zamanında iş teslimi  fiyat uygunlugu ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile tekstil sektöründe saygın yer edinmiştir.
Meray Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.   ceplik, astar , örme astar(jarse-süprem) ,jakarlı astar, saten astar, tülbiye sektöründe faaliyet göstererek  6500 m2 alanda hizmet vermektedir.
Şirketimiz kalitenin devamlılığı için insan kaynaklarına gereken önemi vermekte ve kalitede sürekliliği sağlamak için insana ve teknoloji ye yatırımı ana politikası olarak kabul etmektedir.
Toplam  35  personeli ile tekstil sektöründe hizmet vermektedir. Şu an da firmamızda kullanılan makineler en son teknolojiye sahip ve avrupanın önünde gelen tekstil fabrikalarında tercih edilen marka ve makinelerdir.
Meray Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.'in hizmet verdiği firmalar ile iş birliği uzun yıllara dayanmaktadır. Günümüzün vazgeçilmez unsuru olan müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı bir yaklaşımla hizmet vermektedir.

100 % Türk Sermayesi

1989 Yılında Kuruluş

45.000 m2 Kapalı Alan

35 Uzman Personel

Copyright © 2017 meray tekstil

YUKARI